PracaLudzie

Z czym nosić męską koszulę w kratę?

Koszule w kratę już od kilku sezonów są jednym z najmodniejszych elementów zarówno damskiej, jak i męskiej garderoby. Właściwie wystylizowane potrafią pełnić pierwsze skrzypce w stylizacji i przyciągać spojrzenia. Wszystko wskazuje na to, że to klasyka gatunku, która nigdy nie wyjdzie z modowego obiegu! Jak nosić męską koszulę w kratę? Gdzie kupić ponadczasowy model?

Niejednokrotnie nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale męska koszula w kratę może doskonale wpisać się w kanony codziennych, jak i eleganckich stylizacji. Najważniejszy jest jednak wybór właściwego fasonu i wzoru. Doskonale sprawdzi się też podczas nieco ważniejszych rodzinnych uroczystości, a nawet mniej formalnych spotkań firmowych. Generalnie przyjęło się, że im bardziej eleganckie przyjęcie, tym wzór na koszuli powinien być drobniejszy. I to właśnie tą złotą zasadą najbezpieczniej jest się kierować. Co więcej, dotyczy to zarówno kraty, jak i prążków czy wzorów geometrycznych. Ponadto należy pamiętać o tym, aby wzór nie kontrastował zbytnio z kolorem przewodnim koszulki. Delikatniejsze i bardziej subtelne faktury są zawsze w cenie! Sklep internetowy dastan.pl oferuje modele na każdą okazję.

Męska koszula w kratę – jakie są możliwości?

Będąc w temacie męskich koszul warto zastanowić się, jakie rodzaje kraty mężczyźni mają do wyboru. Jednak pamiętajmy, że podział ten dotyczy bardziej casualowych propozycji stylizacji. Najczęstszym wyborem jest krata Vichy, która charakteryzuje się połączeniem dwóch kontrastujących ze sobą kolorów. Nie wiesz jakie są najmodniejsze koszule? Kilka cennych wskazówek znajdziesz tutaj.

Równie sporą popularnością cieszy się krata tartan, czyli poziome oraz pionowe pasy, które krzyżują się ze sobą pod kątem prostym. Bez względu na to, na który model męskiej koszuli w kratę padnie wybór, każda będzie doskonale prezentować się w zestawieniu z klasycznymi jeansami lub chinosami, czyli męskimi cygaretkami. Decyzja powinna być więc uzależniona od stylu i preferencji. W modzie chodzi przede wszystkim o to, aby nie tylko wyglądać dobrze, ale też czuć się komfortowo!

Copywriter

autor